BST Psikoloji Çalışmalar

BST Psikoloji 2021 yılında Yazar Psikolog Beste Kalkan tarafından kurulmuş olmasına rağmen, Beste Kalkan 2017 yılından beri aktif olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek özgeçmişiyle gerekse de danışanlarından aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde hayali olan Türkiye’nin en iyi psikologlarından biri olmak ve alanında uzman en iyi uzman psikologları yetiştirmek için BST Psikolojiyi kurmuştur. Beş yıl gibi kısa bir sürede 100’den fazla stajyer yetiştirmiş ve en iyilerini kendi bünyesine katmıştır.

BST Psikoloji çatısı altında bugüne kadar 300’den fazla danışana EMDR, Çift Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi, Cinsel Terapi alanlarında destek verilmiş, bugüne kadar olumlu sonuç alamayan danışan olmamıştır.

BST Psikolojideki uzman psikologlar çalışmalarını hem akademik anlamda hem de uygulamalı olarak devam ettirmektedirler. Çalışmalar yapılırken sürekli değişen dünyadaki ve sürekli gelişen bilimdeki en güncel bilgiler taklip edilerek psikologlar sürekli kendilerini güncel tutarlar.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya hakkımızda kısmına göz atabilirsiniz.