You are here:
izmir-en-iyi-psikolog

Kurucu

Yazar-Psikolog Beste KALKAN

Özgeçmiş

İzmir en iyi psikolog denilince ilk akla gelen isim olan Beste Kalkan, İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde üstün başarı bursuyla okudu. Üniversite eğitimi süresince iki ayrı kurumda stajyer psikolog olarak çalıştı. 450 saatlik aile danışmanlığı eğitimi, 100 saatlik cinsel terapi eğitimi ve 80 saatlik evlilik ve çift terapisi eğitimlerini tamamladı. ”Marazi İlişkiler” kitabının yazarıdır. İleri düzeyde İngilizce, orta düzeyde İspanyolca bilmektedir. İngilizce psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. (Counselling in English for foreigners who live in Izmir). Yaptığı çalışmalar ile başarılı bir psikolog olduğunu kanıtlamıştır.

UZMANLIK ALANLARI

Cinsel Terapi ( İzmir 'de En İyi Psikolog )

Evlilik ve Çift Terapisi ( İzmir en iyi psikolog)

Aile Danışmanlığı

İzmir En İyi Psikolog Beste Kalkan Hakkındaki Görüşler

Uzun zamandır kaygı problemlerim vardı. Kaygılarımla nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum. Korkularımla ilgili ilk olarak seansa başladık. İlk seanstan sonra EMDR terapisi uygulanmaya başladı. EMDR terapisinde kullandığımız teknikler çok işe yaradı, birkaç seans sonra çok rahatladım. Korkularım konusunda çok detaylı çalıştık. Yaşadığım zor süreçlerden dolayı çok zorluk yaşıyordum Beste Hanım bu konuları aşmama çok yardımcı oldu. Seans sürecimiz devam ediyor. Çok başarılı bir psikolog. Beste Hanım’a teşekkür ediyorum.

Danışan P.

Beste Hanım'ın izmir 'in en iyi psikolog 'larından birisi olduğundan hiç şüphemiz yoktu. Çift terapisi icin basvurduk. Bosanmadan once kendimize verdigimiz son şansti. Sorunlarimizin cozulecegini hic dusunmuyorduk. Ciddi boyutta anlasmazliklarimiz vardi. Surekli yuzeysel konulardan kavga ediyorduk. Esas sorunlarimizi birkac seansta tespit ettik. Evliligimizi kurtardigi icin ve seanslardaki samimiyeti icin Beste Hanim'a cok teşekkür ediyoruz.

Danışan B.

Uzman psikolog ihtiyacımın ve arayışımın olduğu bir dönemde araştırmalarım sonunda Beste hanımla görüşmeye başladım. Psikologa gitmenin bile benim için çok zor olduğu bir dönemde daha ilk seanstan fayda gördüm. Uzun süredir uğraşıp içinden çıkamadığım depresyon dönemini birlikte birkaç görüşmede en aza indirmeyi başardık. Beste hanım ile rahatlıkla konuşabilmek ve beni dinlediğini bilmek çok iyi geldi. Böylesine başarılı bir psikolog ile tanıştığım için çok mutluyum.

Danışan M.

Uzman psikolog Beste Hanım ile tedavime hayatımın en zor döneminde başladım. Bana kendimi bulmam konusunda desteğini ömrüm boyunca unutamam. Çok sıcak ve samimi. Seanslar boyunca hiç bir acının, üzüntünün veya durumun sonsuza kadar sürmeyeceğini bana 30 yaşımda öğretti. Hayatım kolaylaştı ve kaygılarım azaldı. Kendimle barıştım, kendimi sevdim ve anladım. İlgisi , alakası ve hoşgörüsü ile sanki ailemden biri gibi. İyi ki yolum sizinle kesişmiş, iyi ki gelmişim.

Danışan G. D.

Bazen kanatlarımızdan yaralanabiliyor ve uçma yetimizi kaybettiğimiz anlar olabiliyor. Kanatlarımın ne kadar güçlü olduğunu fark etmemi ve yaralarımı sarmaya çalıştığım anlarda yanımda varlığını hissettiğim hayata daha sıkı tutunma amacını gerçekleştirmek için çıktığım bu yolda bana yoldaş olduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum İyi ki varsınız.

Danışan E.

Uzun suredir antidepresan tedavi almakta olan biri olarak davranissal terapiye karae verdigimde cok sevdigim bir psikiyatristin yönlendirmesiyle psikolog beste hanimin kapisini caldim. Iki yildir ilac kullanmadan gayet iyi giden bir surectetim. Gerek maillerle destek vermesi gerekse seanslardaki konusmalarimizla hayatimda major degisimler oldu. Tüm cevrem bu olumlu degisimin farkinda..iyi ki burdayim

Danışan E.

Doktortakvimi Sitesindeki Tüm Psikolog Tavsiye Yorumları

Yayınlar

Marazi-Iliskiler/Kolektif/Egitim-Basvuru/Aile-Cocuk/Kadin-Erkek-Iliskisi/urunno=0000000715732)

Basında Uzman Psikolog Beste Kalkan

İhtiyacınız Olan Destek İçin İzmir Uzman Psikolog Beste Kalkan

İnsanlar Neden Beste Kalkan'ı İzmir En İyi Psikolog Olarak Görüyor?

Her şeyin giderek maddileştiği günümüzde, psikolojik danışmanlık da bu trendden ne yazık ki nasibini almıştır. Tabi ki psikolojik danışmanlık kolay kazanılmayan bir uzmanlık ve bunun da bir maddi karşılığı olmak zorunda. Ancak BST Psikoloji’ye başvuran danışanlar kesinlikle müşteri gözüyle görülmez ve uzun vadeli ilişki kurulur.  Bu yüzden beste kalkan 100’den fazla danışan yorumuyla İzmir’de en iyi psikologlar arasında üst sıradadır. Eski danışanlar psikolog tavsiye edeceklerinde uzman psikolog Beste Kalkan’ı rahatlıkla tavsiye ederler. Çünkü bizim verdiğimiz hizmet buna fazlasıyla değer.